MARDİN NUSAYBİN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

‘’Yönetici Gelişim Programı’’ (YÖGEP)

‘’Yönetici Gelişim Programı’’ (YÖGEP)

Bakanlığımız Din Öğretimi Genel Müdürlüğü tarafından yürürlüğe konulan ‘’Yönetici Gelişim Programı’’ (YÖGEP) kapsamında ilçemiz Anadolu İmam Hatip Liseleri ve İmam Hatip Ortaokulları Yönetici ve Öğretmenleri ile İl Müftüsü İsmail ÇİÇEK, Nusaybin İlçe Müftüsü Usame ANLAĞAN ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ümit ÇETİN, Zeynelabidin Anadolu İmam Hatip lisesi ev sahipliğinde bir araya geldi.

Yönetici gelişim program Kapsamında İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ümit ÇETİN;

Yöneticilerimizin kendilerini geliştirmelerini ve sürekli güncellemeleri gerektiğini ifade ederek Milli, Manevi, Ahlaki ve Kültürel değerlerimizin eğitime yansıtılması hususunda kendilerine büyük görevler düştüğünü belirtti. Ülkemizin din eğitimine, İlmi, Tarihi ve Kültürel mirasına katkıda bulunan medeniyet öncülerimiz, Alimler ve bilim insanlarının, eğitim yöneticilerinin davranışlarından örnekler vererek, bu şahısların örnek alınması gerektiğini belirtti.

Toplantıda İl Müftümüz İsmail Çiçek ise;  Sevgili Peygamberimizin Hz Muhammed (S.a.v)“in eğitim anlayışı, eğitime verdiği önem konusunda örnekler vererek, katılımcıları bilgilendirdi.

 

 

 

 

29-11-201829-11-201829-11-201829-11-2018

Devrim Mahallesi Hınıs Caddesi Hükümet Konağı Kat2 Nusaybin/MARDİN - 0482 415 1006

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.