MARDİN NUSAYBİN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Belediyemizin aldığı kitaplarla oluşturulan kütüphanemizin açılışı yapıldı

Nusaybin Belediyemiz tarafından kitapları alınan Zeynel Abidin Anadolu İmam Hatip Lisemizin kütüphanesinin açılışı yapıldı.
Belediyemizin aldığı kitaplarla oluşturulan kütüphanemizin açılışı yapıldı

Nusaybin Belediyemiz tarafından kitapları alınan Zeynel Abidin Anadolu İmam Hatip Lisemizin kütüphanesinin açılışı yapıldı.

Nusaybin Belediyesi Kültür ve Sosyal İşleri Müdürlüğü tarafından alınan Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) onaylı Kitaplarla oluşturulan okul kütüphanemizin açılış kurdelesi, Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ümit Çetin, Belediye Kültür ve Sosyal İşler Müdürü vekili Sayın Yener Yıldırım ve Kültür ve Sosyal İşler Müdürü vekili Sayın Nurettin Şimşek tarafından kesildi.

Kütüphane açılışında konuşan Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ümit Çetin Nusaybin Belediyesinin bize her türlü desteği ve imkanı sunduğunu kaydetti.

Nusaybin Milli Eğitim Müdürlüğü olarak yaklaşık üç yıldır Nusaybin Belediyesinden talep ettikleri tüm işlerin eksiksiz ve en iyi şekilde yapıldığını ifade eden Sayın Çetin: "Belediyemiz, okullarımıza bugüne kadar hiç yapılmayan hizmetleri sundu. Okul avlularımızdaki spor alanları, fidan dikimi, boyama, bahçe düzenlemeleri, parke taşları ve kütüphanedeki kitaplara kadar her türlü desteği alıyoruz. Milli Eğitime ve okullarımıza olan desteklerinden dolayı Kaymakam ve Belediye Başkan vekilimiz Sayın Mehmet Balıkçılar başta olmak üzere tüm belediyedeki birim amirlerine ve personele teşekkür ediyorum. Eğitim camiası olarak Belediyemizi her zaman yanımızda görmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Bugün de ilçemizi geleceğe taşıyacak, büyük umutlarla kurulan ve bu doğrultuda hizmet veren Zeynel Abidin Anadolu İmam Hatip Lisemizin kütüphanesi baştan sona kadar belediyemizin desteğiyle kitap doldu. İnşallah öğrencilerimiz bu kitaplardan en iyi şekilde istifa ederler" şeklinde konuştu.

Açılıştan sonra Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Çetin, Belediye Kültür ve Sosyal İşler Müdürü vekili Sayın Yıldırım ve Kültür ve Sosyal İşler Müdürü vekili Sayın Şimşek ile öğrenciler kütüphaneyi gezerek kitapları inceledi.

04-03-201904-03-201904-03-201904-03-201904-03-201904-03-201904-03-201904-03-2019

Devrim Mahallesi Hınıs Caddesi Hükümet Konağı Kat2 Nusaybin/MARDİN - 0482 415 1006

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.