MARDİN NUSAYBİN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Hayırsever Aktaş Ailesi Nusaybin'e Okul Yaptırıyor

Hayırsever Aktaş Ailesi Nusaybin'e Okul Yaptırıyor

Hayırsever Aktaş Ailesi Nusaybin'e Okul Yaptırıyor

Hayırsever Aktaş ailesinin Nusaybin'e bağlı Gedikhane Mahallesinde yaptıracağı okul için çalışma başlatıldı.
Aktaş ailesi adına Nusaybin Ticaret Borsası Başkanı Necdet Aktaş, ağabey ve kardeşleri Aziz, Nazif, Nazım ve Ekrem Aktaş, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ümit Çetin, Şube Müdürlerimiz Abdurrahman Keleş, Abdulğani Ak, Eğitim Bir Sen ilçe temsilcisi Mehmet Şefak Kavak ve ilçedeki tüm okul müdürleriyle kahvaltıda bir araya geldi.
Daha sonra İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Çetin ve Aktaş ailesi üyeleri ile okul müdürleri Gedikhane Mahallesi gitti.
Burada eski okul binasının yıkımına başlanırken yıkımdan sonra temel atılacağı bildirildi. Aktaş ailesi yapılacak okul hakkında İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Çetin ve Okul Müdürlerine bilgi verdi.

- İLCE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ ÇETİN, EĞİTİME DESTEK VEREN HAYIRSEVELERİN ARTMASINI BEKLİYORUZ.
Öte yanda yeni okul yapımı çalışmalarına bugün itibariyle başlandığını bildiren İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ümit Çetin, eğitime verdikleri destekten dolayı Aktaş ailesine teşekkür etti.
Eğitim yatırımları anlamından Nusaybin'de son yıllarda çok güzel gelişmeler yaşandığını bildiren İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Çetin, "Devletimiz, Hükümetimiz ve Milli Eğitim Bakanlığımız eğitime her türlü desteği veriyor. İlçemizde şuanda birçok nokta eğitim yatırımları anlamında çalışmalar yapılıyor. İnşallah bir yıl içerisinde derslik ve bina anlamında büyük bir mesafe kat edeceğiz" dedi.
Yereldeki iş insanları ve hayırseverlerden de eğitim için destek beklediklerini kaydeden Çetin, Nusaybin'de eğitime destek veren hayırseverlerin artmasını beklediklerini ifade etti.

 

08-10-201908-10-201908-10-201908-10-201908-10-201908-10-201908-10-201908-10-2019

Devrim Mahallesi Hınıs Caddesi Hükümet Konağı Kat2 Nusaybin/MARDİN - 0482 415 1006

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.