MARDİN NUSAYBİN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Hayırsever Metin Çil, İlçemizde Okul Yaptıracak

Hayırsever Metin Çil İlçemize bağlı Üçköy Mahallesinde 4 derslikli Okul yapmak için Mardin  Valiliğimiz ve İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz  ile bir protokol imzaladı.
Hayırsever Metin Çil, İlçemizde Okul Yaptıracak

Hayırsever Metin Çil İlçemize bağlı Üçköy Mahallesinde 4 derslikli Okul yapmak için Mardin  Valiliğimiz ve İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz  ile bir protokol imzaladı.

 

Mardinli Hayırsever Metin Çil Nusaybin ilçesi Üçköy Mahallesinde yaptıracağı 4 derslikli okul inşaatı ve ayrıca eski okul binasını da kamu yararı gözetilerek öğretmenler için lojmana dönüştürülmeye yönelik çalışmalar için Mardin Valimiz Sayın  Mustafa Yaman ve  İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın  Yakup Sarı ile birlikte  makamında ağırlayıp, protokol imzalandı. 

 

Protokol töreni sonrası açıklama yapan İl Milli Eğitim Müdürümüz Sarı, "Sizlerin eğitime kazandırdığınız okullarda yetişen öğrenciler, siz hayırseverlerimizden ilham alarak hayırseverlik yarışını sürdürecek ve ülkemize faydalı bireyler olarak yetişeceklerdir" diyerek Hayırsever Metin Çil'e teşekkür etti.

 

 

 

01-08-201901-08-201901-08-201901-08-201901-08-2019

Devrim Mahallesi Hınıs Caddesi Hükümet Konağı Kat2 Nusaybin/MARDİN - 0482 415 1006

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.