MARDİN NUSAYBİN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Müdürümüz Sayın Sarı Başkanlığında Okul Müdürleri toplantısı yapıldı

İl Müdürümüz Sayın Sarı Başkanlığında Okul Müdürleri toplantısı yapıldı

Mardin İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Yakup Sarı Başkanlığında,  İl Şube Müdürümüz Sayın Murat Doğan ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ümit Çetin’in katılımıyla Okul Müdürleri toplantısı yapıldı.

Nusaybin Zeynelabidin Anadolu İmam Hatip Lisesi konferans salonunda, bir araya gelerek genel değerlendirme toplantısı gerçekleştirildi.

İl Müdürümüz Sayın Yakup Sarı yaptığı konuşmasında: “Bulunduğumuz makamlar, üzerimize büyük sorumluluklar yüklemektedir. Bu durum okullarımızın kalitesini ve öğrencilerimizin niteliklerini arttırma hususunda siz değerli hocalarımıza büyük görevler düşmektedir. Okullarımızın eğitimini şekillendirecek olanlar sizlersiniz. Bulunduğunuz makamlar var olan problemleri çözüme kavuşturma makamıdır. Bunun için yüreğimizi ortaya koymalıyız ki yapabileceklerimizin en iyisini yapmaya muvaffak olalım. Hedefimiz Vatanını milletini seven, elinden ve dilinden zarar gelmeyen bir nesil yetiştirmektir. Bütün öğrencilerimizin iyi yetişmesi ülkemizin ve geleceğimizin ihyasına vesile olacaktır.” dedi.   

 Toplantı, okul müdürlerimizin görüş, öneri ve taleplerini belirtmesinin ardından sona erdi.

24-01-201924-01-201924-01-2019

Devrim Mahallesi Hınıs Caddesi Hükümet Konağı Kat2 Nusaybin/MARDİN - 0482 415 1006

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.