MARDİN NUSAYBİN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ümit ÇETİN, Nusaybinlilere beklenen müjdeyi verdi

FEN ve SOSYAL PROGRAMI UYGULAYAN ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ ONAYI GELDİ.
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ümit ÇETİN, Nusaybinlilere beklenen müjdeyi verdi

İlçemizde yapımı devam eden okulumuz, ZEYNELABİDİN Fen ve Sosyal Bilimler programı uygulayan Anadolu İmam Hatip Lisesi olarak onaylandı. TEOG tercihlerinde ilk tercihler arasında yazılan yeni okulumuz 420 civarında taban puanla öğrenci alacağı beklenmektedir.
Türkiye de ilk defa bu yıl açılan okul türünde, aynı bünyede hem fen lisesi hem sosyal bilimler lisesi bulunmaktadır. Öğrencilerin beceri ve istekleri doğrultusunda eğitim görebilecekleri okulumuzun aynı zamanda değerler eğitimi kapsamında İmâm Hatip programı da uygulanarak örnek bir nesil amaçlanmaktadır.
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ümit ÇETİN yaptığı açıklamada; Teröre ve toplumsal tüm hastalıklara inat Nusaybinin hakettiği eğitimi elde etmesi için var güçleriyle çalışmaya devam edeceklerini dile getirdi.
Çetin daha sonra ; Her konuda bizlere öncülük ve rehberlik eden ilçe Kaymakamımız Sayın Ergün BAYSAL başta olmak üzere emeği geçen tüm yetkililerimize ve çalışma arkadaşlarıma canı gönülden teşekkür ederim diyerek, yeni okulumuzun Nusaybine hayırlı olmasını diledi.

 

 

31-07-201731-07-201731-07-2017

Devrim Mahallesi Hınıs Caddesi Hükümet Konağı Kat2 Nusaybin/MARDİN - 0482 415 1006

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.