MARDİN NUSAYBİN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Milli Eğitim Müdürlüğümüz ile DİKA arasında "Nusaybin'de Proje Döngüsü Eğitimi" projesi

Nusaybin Milli Eğitim Müdürlüğümüz ile Dicle Kalkınma Ajansı (DİKA) arasında öğretmenlere proje yazdırıp üretecek bir projeye imza atıldı.
Milli Eğitim Müdürlüğümüz ile DİKA arasında

Nusaybin Milli Eğitim Müdürlüğümüz ile Dicle Kalkınma Ajansı (DİKA) arasında öğretmenlere proje yazdırıp üretecek bir projeye imza atıldı.

"Nusaybin'de Proje Döngüsü Eğitimi" projesinin; Nusaybin İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünde görevli otuz öğretmene teknik destek kapsamında proje yazma ve üretme yetkinliği kazandıracak bir proje olduğu belirtildi.

 

Dicle Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Sayın Yılmaz ALTINDA ve DİKA personelinin kendilerine her türlü desteği sunduğunu belirten Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ümit ÇETİN, DİKA desteğiyle ilçede ilk etapta 30 öğretmenin projeler yazma ve üretmesi eğitimi vereceklerini kaydetti. Desteklerinden dolayı DİKA Genel Sekreteri Sayın ALTINDAĞ'A teşekkür eden Milli Eğitim Müdürümüz Sayın ÇETİN, DİKA tarafından daha önce kabul edilen projelerin yavaş yavaş hayata geçtiğini söyledi.

DİKA desteğiyle açılan 'Engel Tanımayan yetenekli sınıflar'ın Nusaybin Eğitimine büyük katkı yapacağını ifade eden Milli Eğitim Müdürümüz Sayın ÇETİN, DİKA'nın desteğiyle "Nusaybin'de Proje Döngüsü Eğitimi" projesi kapsamından öğretmenlerin alacağı eğitimlerle, Nusaybin Milli Eğitim Müdürlüğünün proje yazacağı ve üreteceği bir konuma geleceğini söyledi.

Nusaybin Milli Eğitim Müdürlüğü bünyesinde bir proje ofisi oluşturmayı hedeflediklerini dile getiren Sayın ÇETİN, ileriki zamanlarda ilçedeki tüm okulların ülke çapında projelere imza atmasını sağlayacaklarını kaydetti.

 

Milli Eğitim Müdürümüz Sayın ÇETİN, projeler konusunda desteklerinden dolayı DİKA Genel Sekreteri Sayın Yılmaz ALTINDAĞ ve DİKA'ya teşekkür etti.

 

26-07-201926-07-201926-07-2019

Devrim Mahallesi Hınıs Caddesi Hükümet Konağı Kat2 Nusaybin/MARDİN - 0482 415 1006

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.