MARDİN NUSAYBİN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Nusaybin İlçe Milli Eğitim Müdürümüzün Basınla Buluşması ve İlk Mesajı

Nusaybin  İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüze görevlendirilen Ümit ÇETİN yaptığı ilk açıklamada: “insanlarımızın ihtiyacı olan; ilim, irfan, saygı, sevgi ve kardeşlik duygularını ihya edeceğiz” dedi.
 Nusaybin İlçe Milli Eğitim Müdürümüzün Basınla Buluşması ve İlk Mesajı

Bana bu kutsal görevi kısmet eden Rabbime hamdolsun. Allahın izniyle layık olmaya çalışacağım. Nusaybin halkı her şeyin en güzeline layıktır. Öğrencilerimizin değerli aileleriyle  el ele omuz omuza vererek eğitimde bir çığır açmak yegane hedefim ve hayalimdir.

 Allahın izniyle saygı değer amirlerimin de destekleriyle devletimizin tüm imkanlarından yararlanarak Nusaybin’in çocuk ve gençlerini hayalleriyle buluşturmak için var gücümüzle çalışacağız.

Eğitim maratonunda mevcut tüm sınavlarda Nusaybin’in başarı grafiğini var gücümüzle yükseltmeye devam edeceğiz. Eğitimin sadece okullardaki ayağıyla yetinmeyerek, Belediye, Müftülük, Halk eğitim merkezi, Spor gençlik merkezi, Aile Destek Merkezleri gibi kurumlarımızla omuz omuza verip halkımız için eğitimin tüm sınırlarını zorlayacağız.

“Cehalet, sefalet ve haset en büyük düşmanlarımızdır.” şiarıyla hareket ederek, insanlarımızın ihtiyacı olan; ilim irfan, saygı sevgi ve kardeşlik duygularını ihya edeceğiz.

Bir Nusaybinli olarak Nusaybin halkına şu vaatlerde bulunmak istiyorum . Allah’a hamdolsun güçlü ve zengin devletimizin aslan payına sahip kurumuyuz. Hiçbir çocuğunuz okulda üşümeyecek, hiçbir gencimiz imkansızlıktan dolayı eğitimden uzak kalmayacak, fedakar öğretmen arkadaşlarımın görev yapabildiği en ücra okulumuza gitmekten üşenmeyeceğiz, bizim için” uzak okul” kavramı olmayacak. Sizlerin dua ve desteklerinizle bu kutsal görevin üstesinden geleceğimize inanıyorum.

 

 
05-12-201605-12-2016

Devrim Mahallesi Hınıs Caddesi Hükümet Konağı Kat2 Nusaybin/MARDİN - 0482 415 1006

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.