MARDİN NUSAYBİN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Özel Çocuklara Özel Materyaller Dağıtıldı.

Özel Çocuklara Özel Materyaller Dağıtıldı.

 

Sayın Emine ERDOĞAN Hanımefendi ve Milli Eğitim Bakanı Sayın Ziya SELÇUK ile Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Sayın Zehra Zümrüt SELÇUK tarafından Beştepe’deki Cumhurbaşkanlığı Külliyesinden törenle uğurlanan Özel Çocuklara Özel Materyaller İlçemiz 15 Temmuz Şehitleri İlkokulunun özel eğitim sınıfına İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ümit ÇETİN ve Şube Müdürleri tarafından teslim edildi.

İlçe Milli Eğitim Müdürü ÇETİN ‘’Özel Çocuklar Özel Materyallerle okulumuzun donatılmasını sağlayan Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN ve Eşi Sayın Emine ERDOĞAN Hanımefendi, Milli Eğitim Bakanımız Sayın Ziya SELÇUK ve Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Sayın Zehra Zümrüt SELÇUK Hanımefendiye,  Mardin Vali /Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Sayın Mustafa YAMAN, İl Milli Eğitim Müdürü Yakup SARI ve projede emeği geçen herkese çok teşekkür ederim’’ dedi.

 

 

 

 

19-03-201919-03-201919-03-201919-03-2019

Devrim Mahallesi Hınıs Caddesi Hükümet Konağı Kat2 Nusaybin/MARDİN - 0482 415 1006

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.